Antalya Uçak Bileti Ara


En Ucuz Antalya Uçak Biletleri

İstanbul - Antalya 121,89 TL 'den
Ankara - Antalya 121,50 TL 'den
Adana - Antalya 154,74 TL 'den
Gaziantep - Antalya 164,75 TL 'den
İzmir - Antalya 192,51 TL 'den
Trabzon - Antalya 148,43 TL 'den

Popüler Antalya Uçak Biletleri

Antalya - İstanbul 141,61 TL 'den
Antalya - Ankara 190,12 TL 'den
Antalya - Adana 151,53 TL 'den
Antalya - Gaziantep 136,90 TL 'den
Antalya - İzmir 192,11 TL 'den
Antalya - Trabzon 182,39 TL 'den

Antalya Hakkında

Türkiye'nin dünyaca tanınmış turistik şehri olan Antalya aynı zamanda 3 milyona yakın nüfusu ile de büyükşehirlerinden bir tanesidir. Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya'da, klasik akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlıdır Antalya. Yaz mevsimi uzun sürer Antalya'da. Bu sebeple otelcilik çok gelişmiştir. Özellikle Alanya, Belek, Side, Kemer, Tekirova, Kaş ve Kalkan gibi ilçelerde beş yıldızlı ve konforlu yüzlerce otel bulunmaktadır. Şehir merkezine 10 km gibi kısa bir mesafede Antalya Uluslararası Havalimanı bulunur. Kent merkezine otobüs ve taksiyle ulaşım sağlanmaktadır. Diğeri havalimanı ise Alanya Gazipaşa'da bulunur ve küçük bir havalimanıdır. Gazipaşa havalimanından da kent merkezine taksi ya da havayolu şirketlerinin servisleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Antalya'da turizmin başta gelmek üzere, sera tarımcılığı çok gelişmiştir. Golf ve devre arasında ise futbol kulüplerinin sık sık tercih ettiği oteller yine burada bulunmaktadır.

Antalya; Antalya Altın Portakal Film festivalleri, Uluslararası Aspendos Opera ve Bale gibi organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Şehir içerisinde tramvay ile de ulaşım bulunmaktadır. Vakıf üniversiteleri kategorisinde bulunanan Alanya Hamdullah Emin Paşa ve Uluslararası Antalya Üniversiteleri ve Akdeniz Üniversitesi ile eğitim sağlanmaktadır.

Havalimanından Antalya Şehir Merkezine Ulaşım


Antalya Havalimanı, Antalya'nın kent merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Antalya Havalimanı'ndan şehir merkezine hareket eden havaş, belediye otobüsleri, taksi veya özel aracınızla kolayca varabilirsiniz.

Özel Araç

Eğer özel araçla gidecekseniz Antalya Havalimanı'ndan şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Kent merkezine varış yaklaşık 25 dakika sürmektedir. Eğer aracınızı havalimanında bırakacaksanız, havalimanının yaklaşık 2000 araçlık otopark kapasitesi bulunduğunu ve otopark ücretlerinin saatlik - günlük olarak ikiye ayrıldığını unutmayın.

Taksi

Antalya Havalimanı'nın önünde bulunan taksi duraklarında her saat taksi bulabilirsiniz. Taksiler Havalimanı'ndan Fethiye, Finike, Alanya, Belek, Dalaman, İncekum, Beldibi, Boğazkent, Kızılağaç, Kumluca, Side, Manavgat ve Saklıkent yönünde devamlı sefer yapmakta ve fiyatları makuldur.

Araç Kiralama

Antalya Havalimanı'nda bulunan yerli ve yabancı birçok araç kiralama şirketlerinden aracınızı kiralayabilirsiniz.

Otobüs – Dolmuş

Antalya Havalimanı'ndan 600A numaralı belediye otobüsü limana kadar gitmektedir. 600 numaralı belediye otobüsü ise her 30 dakikada bir Antalya Havalimanı'ndan kalkıp, kent merkezinden geçerek Antalya otogarına gitmektedir.

Popüler Antalya Aramaları

Canakkale antalya uçak bileti satın almak veya rezervasyonu yaptırmak için uygun ve ucuz seçenekler sizi bekliyor.
Ucuz Canakkale antalya uçak bileti burada.

canakkale antalya uçak bileti canakkale antalya ucuz uçak bileti canakkale antalya uygun uçak bileti canakkale antalya en uygun uçak bileti canakkale antalya için ucuz uçak biletleri canakkale antalya ucuz uçak bileti iletişim canakkale antalya ucuz uçak bileti numarası