Trabzon Uçak Bileti Ara


En Ucuz Trabzon Uçak Biletleri

İstanbul - Trabzon 127,61 TL 'den
Ankara - Trabzon 135,62 TL 'den
Antalya - Trabzon 129,90 TL 'den
Gaziantep - Trabzon 121,50 TL 'den
İzmir - Trabzon 182,41 TL 'den
Adana - Trabzon 182,52 TL 'den

Popüler Trabzon Uçak Biletleri

Trabzon - İstanbul 135,67 TL 'den
Trabzon - Ankara 144,96 TL 'den
Trabzon - Antalya 186,28 TL 'den
Trabzon - Gaziantep 151,88 TL 'den
Trabzon - İzmir 172,14 TL 'den
Trabzon - Adana 120,34 TL 'den

Trabzon Hakkında

Trabzon, Karadeniz Bölgesi'nde yer almaktadır. Yaklaşık 1 milyon nüfusa sahip önemli bir büyükşehirdir. Trabzon'da ılıman ve yaz kış yağışlı Karadeniz iklimi hüküm sürmektedir. Ayasofya Kilisesi, Sümela Manastırı, Kızlar Manastırı, Atatürk Köşkü gibi tarihi yerler gezilebilir. Ayrıca Maçka ve Uzungöl gibi önemli yerleri de bulunmaktadır. Trabzon'un en güzel manzarasını Boztepe'den görülmektedir. Kentin dışında yeşilin bin bir tonunu görebileceğiniz çok güzel yaylalar bulunur.

Trabzon'da balıkçılık önemli bir unsurdur. Özellikle hamsi kentle birlikte anılan bir balık türüdür. Ayrıca kent insanının en büyük tutkusu da futboldur. Trabzon'da yaşayanların büyük bir çoğunluğu Trabzonspor'u tutar. Havalimanı şehir merkezindedir. Havalimanından şehir merkezine ve ilçelerine ulaşımda bir sorun yaşanmaz. Trabzon'da Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi eğitim vermektedir.

Trabzon'a bağlı ilçeler; Arsin, Beşikdüzü, Akçaabat, Araklı, Dernekpazarı, Düzköy, Maçka, Of, Sürmene, Tonya, Hayrat, Köprübaşı, Vakfıkebir, Yomra, Çaykara, Çarşıbaşı, Şalpazarı.

Havalimanından Trabzon Şehir Merkezine Ulaşım


Trabzon Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 6 km uzaklıktadır. Sahil kenarında yer almaktadır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü'ne ise 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Havalimanından kent merkezine gitmek için Havaş, otobüs, dolmuş, taksi, araç kiralama gibi seçenekleriniz vardır. Ayrıca bazı otellerin sunduğu servis hizmeti de var. Trabzon Havalimanı; Rize ve Giresun gibi yakın şehirlerden de yolcu taşımaktadır. Havaş servisleri bu illere de ulaşmanız mümkün.

Havaş

Yolcu çıkışının tamamlanmasının ardından hareket eden Havaş servisleri ile hem Trabzon hem de Rize ve Giresun'un merkezine seyahat edebilirsiniz. Ayrıca bu illerin ilçelerine de ulaşabilirsiniz. Havaş otobüsleri Trabzon kent merkezine ulaşırken sırası ile Tanjant Yolu, Tanjant Erdoğdu, Yavuz Sultan Selim, Uzunkum ve Beşirli hattını takip ediyor. Yolculuk süresi gidilecek mesafeye ve durağa göre değişkenlik gösteriyor. Toplamda bu hattın tamamlanması yaklaşık yarım saati bulmaktadır.

Rize tarafına gidecek yolcular için izlenen hat sırası ile Of, İyidere, Derepazarı, Rize, Çayeli, Pazar ve Ardeşen. Havaş bilet fiyatları mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Giresun tarafına gidecek yolcular için izlenen hat ise sırasıyla Akçaabat ilçesi, Çarşıbaşı ilçesi, Vakfıkebir ilçesi, Beşidüzü ilçesi, Eynesil ilçesi, Çavuşlu ilçesi, Görele, Tirebolu, Espiye, Keşap, Giresun ve Bulancak.

Dolmuş - Otobüs

Eğer Trabzon Havalimanından çıkıp dolmuş durağına giderseniz kent merkezine giden ve her 5-10 dakikada kalkan dolmuşlar var. Havaalanı önünden geçen Çimenli ve Yomra otobüslerini de tercih edebilirsiniz.

Otel Servisleri

Trabzon Havalimanı yakınlarındaki otellerin bir kısmı yürüme mesafesindedir. Tatil için gittiyseniz Trabzon'a, kentin bazı otelleri havalimanı transferlerinizi de sağlıyor.

Taksi

Kent merkezi çok yakın olduğu için taksi ile şehir merkezine gitmeyi de alternatif olarak değerlendirebilirsiniz. Fakat taksi ücreti tahmininizden fazla olabilir. Binmeden önce ücreti sormanızda fayda 

Araç Kiralama

Havalimanında yerli ve yabancı bir çok araç kiralama firmalarının ofislerini bulabilirsiniz. Özellikle Karadeniz gezisi için Trabzonda bulunuyor iseniz araç kiralamayı da değerlendirebilirsiniz.

Popüler Trabzon Aramaları

Erzurum trabzon uçak bileti satın almak veya rezervasyonu yaptırmak için uygun ve ucuz seçenekler sizi bekliyor.
Ucuz Erzurum trabzon uçak bileti burada.

erzurum trabzon uçak bileti erzurum trabzon ucuz uçak bileti erzurum trabzon uygun uçak bileti erzurum trabzon en uygun uçak bileti erzurum trabzon için ucuz uçak biletleri erzurum trabzon ucuz uçak bileti iletişim erzurum trabzon ucuz uçak bileti numarası