Gaziantep Uçak Bileti Ara


En Ucuz Gaziantep Uçak Biletleri

İstanbul - Gaziantep 151,36 TL 'den
İzmir - Gaziantep 144,20 TL 'den
Trabzon - Gaziantep 151,88 TL 'den
Antalya - Gaziantep 136,78 TL 'den
Gaziantep - Gaziantep TL 'den
Ankara - Gaziantep 182,92 TL 'den

Popüler Gaziantep Uçak Biletleri

Gaziantep - İstanbul 111,60 TL 'den
Gaziantep - İzmir 128,66 TL 'den
Gaziantep - Trabzon 121,50 TL 'den
Gaziantep - Antalya 190,44 TL 'den
Gaziantep - Gaziantep TL 'den
Gaziantep - Ankara 191,10 TL 'den

Gaziantep Hakkında

Gaziantep son yıllarda sanayide büyümesiyle dikkatleri üstüne çekmektedir. Yaklaşık 2 milyonluk nüfusuyla da Güney Doğu Anadolu bölgemizin en kalabalık ili olma özelleğini de taşımaktadır. Akdeniz ve kara iklimi karışımı bir iklimi vardır. Yazları sıcak ve kurak geçerken, kışları ise soğuk hava hüküm sürmektedir. Gece ve gündüz sıcaklıkları arasında önemli bir fark vardır.
Şehirde Bakırcılar Çarşısı, Antep Kalesi, Ömeriye Camisi, Mozaik Müzesi, ve Hayvanat Bahçesi gezilebilen yerler arasında yer alır. Gaziantep'deki hayvanat Bahçesi Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesidir. Yemekleri ile de ün yapmış olan Gaziantep'in kebabı ve baklavasıyla ünlüdür. Şehir merkezinde ün yapmış restaurantlar bulabilirsiniz. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı merkeze yaklaşık 20 km uzaklıktadır. Oğuzeli Havalimanından yurtiçinin yanı sıra Almanya, Hollanda ve Fransa'ya da direkt uçak seferleri bulunmatadır. Şehir merkezine belediye otobüsü, havaş ya da taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. Hasan Kalyoncu, Gaziantep ve Zirve Üniversiteleri eğitim vermektedir.
Gaziantep'e bağlı ilçeler;  Karkamış, Araban, Nizip, İslahiye, Yavuzeli, Şehit Kamil, Şahinbey, Oğuzeli, Nurdağı.

Havalimanından Gaziantep Şehir Merkezine Ulaşım


Gaziantep Oğuzeli Havalimanı kent merkezinin 20 km güneydoğusunda bulunmaktadır. Sivil kategoride olan havaalanı aynı zamanda uluslararası uçuşlara da açıktır.

Kent merkezine ulaşımı isterseniz havaş isterseniz de belediye otobüsü ve taksi seçeneklerinden birisiyle sağlayabilirsiniz.Alternatif olarak da araç kiralama seçeneğini düşünebilirsiniz.

Havaş

Havaş otobüsleri şehir merkezine gitmenin en kolay yollarından biridir. Otobüsler uçakların kalkış saatlerine göre düzenlenmektedir. Havalimanından kent merkezine ulaşmak istiyorsanız, uçağınızın inişinden ortalama 20 dakika sonra hareket etmektedir.

Gaziantep havaş hat yönü: Sırası ile Gaziantep Havalimanı, Oğuzeli Kavşağı, Et ve Balık Kurumu, Şehreküstü itfaiyesi, İnönü caddesi, Şirehan Devlet Hastanesi, Sosyal Sigortalar Kurumu, Öğretmen Evi, havaş Şehir Ofisi ve Otogar şeklindedir.

Belediye Otobüsü

Kentte ulaşımın sağlanmasında belediye otobüsleri 24 saat hizmet vermektedir. 2 ayrı hattan şehre ulaşım sağlanmaktadır. Belediye otobüsleri; birinci hat olarak Karataş, Üniversite, Ordu Caddesi, Büyükşehir Belediye duraklarını takip ediyor; ikinci hat ise Otogar, Balıklı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi durakları önünden geçiyor.

Taksi

Gaziantep'de taksi rahatlık bakımından tercih edilebilir. Gaziantep'te taksilerin taksimetre açılış ücreti diğer şehirlerle ortalama olarak aynı olsa da taksinin diğer ulaşım tercihlerinden daha pahalı bir seçenek olduğunu unutmayın. 

Araç Kiralama

Eğer araç kiralamak isterseniz, Gaziantep Havalimanı'nda Yerli ve yabancı bir çok kiralama ofisleri mevcut. Bu firmalardan aracınızı kiralayarak şehre ulaşımı sağlayabilirsiniz. Fakat trafik sorununu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Mesai saatleri çıkışı yoğunluk yaşanmaktadır.

Popüler Gaziantep Aramaları

Kars gaziantep uçak bileti satın almak veya rezervasyonu yaptırmak için uygun ve ucuz seçenekler sizi bekliyor.
Ucuz Kars gaziantep uçak bileti burada.

kars gaziantep uçak bileti kars gaziantep ucuz uçak bileti kars gaziantep uygun uçak bileti kars gaziantep en uygun uçak bileti kars gaziantep için ucuz uçak biletleri kars gaziantep ucuz uçak bileti iletişim kars gaziantep ucuz uçak bileti numarası