Hakkımızda | biletver.net
Giriş Yap | Üye Ol

Hakkımızda

İç ve Dış hat uçak bilet rezervasyonlarını dünyanın en hızlı ve en güvenilir rezervasyon sistemi üzerinden online gerçekleştiren biletver.net, müşterilerimizin en son sistem bilet rezervasyon işlemlerini tamamlamaktadır.

Biletlerinizi zamandan tasarruf edeceğinizi göz önüne alarak, cep telefonlarınıza sms veya mail adreslerinize kisa sürede ulaştırıyoruz. Şirketimiz tüm uluslararası havayollarının biletlerinin teminini sağlamaktadır. Bunun yani sıra tüm yerel havayolu şirketlerimizin de satış acentesidir. Mevcut ürün yelpazesinin dışında, her geçen gün kendini yenileyen profesyonel ekibimiz sizin beklentileriniz doğrultusunda Alternatif Seyahat Programları üreterek, organizasyonu ‘’Size Özel’’ kılmaktadır.

Saatlerce süren tren, otobüs ve araba seyahatlerinden bunalıyor, gideceğiniz şehre hızlı ve çok daha güvenilir şekilde ulaşmak istiyorsanız en uygun seçenek havayollarını kullanmak. Geçtiğimiz yıllarda seyahatiniz için hangi havayolunun daha uygun ve ekonomik olduğunu bulmak çok zaman alıyordu. Artık uçak bileti saatin almak için birçok siteyi gezmenize gerek yok. biletver.net gelişmiş uçak bileti rezervasyon sistemiyle uçak bileti harcamalarınızda ciddi oranlarda düşüş sağlayabilirsiniz.

biletver.net'un uçak bileti sistemi sayesinde iç ya da dış hatlara yapacağınız yolculuklarınızda en ekonomik ve ucuz uçak biletini bulmak çok rahat ve kolay. Sistemimiz sayesinde yurtdışı uçuşları ve yurtiçi uçuşları tüm dünya havayolları seçenekleri arasından güncel olarak bilet fiyatlarını görme ve online olarak satın almanıza imkan veriyor. Böylece yurt içi ve yurtdışı ucuz uçak biletine en kısa sürede ulaşmış oluyorsunuz. Türk Hava Yolları, Sun Express, Pegasus, Onur Air, Anadolu Jet bilet fiyatları ve Dünya genelindeki yaklaşık 450 havayolunun en uygun uçuşları hakkında fikir edinebilir ve online ya da ücretsiz uçak bileti çağrı merkezimiz olan 08502550872 'yi arayarak satın alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ARA