Uçak Seferleri | biletver.net
Giriş Yap | Üye Ol

Uçak Biletiniz ile ilgili işlem yapmak için lütfen temsilciniz ile görüşün.

Türk Hava Yolları
Pegasus
Sunexpress
Anadolujet

Uçak Biletiniz ile ilgili işlem yapmak için lütfen temsilciniz ile görüşün.

Türk Hava Yolları
Anadolujet
Pegasus
Sunexpress

Uçak Seferleri

Yurtiçi Uçak Seferleri

Yurtdışı Uçak Seferleri

En Ucuz Uçak Seferleri Sorgulama İşlemi İçin Bilgiler


Yurtiçi veya yurtdışına seyahat etmek istiyor ve uçak seferi mi arıyorsunuz? İstediğiniz noktaya gidebileceğiniz pek çok seferi biletver.net üzerinden kolaylıkla listeleyebilir ve size en uygun olan seferi seçerek biletinizi alabilirsiniz.

Uçak seferleri konumuz içerisinde biletver.net sitemizden uçak seferleri sorgulama, online uçak bileti satın alma, online check-in, akıllı uçuş, bilet değişikliği veya iadesi gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayacak konulara değineceğiz.

biletver.net Üzerinden Uçak Seferleri Nasıl Sorgulanır?

Gideceğiniz rotasyon tek yönlü ise biletver.net ana sayfasında bulunan kalkış yeri, varış yeri, gidilecek tarih, istenilen uçuş sınıfı ve yolcu sayısı bilgilerini doldurarak arama imgesine tıklandığında tercih edebileceğiniz farklı havayolu firmalarından farklı saatlerde uçuşlar fiyatlarıyla beraber sıralanacaktır. Eğer biletiniz gidiş-dönüş olacaksa da tek yönlü uçuşta girilen tüm bilgilere ilaveten dönüş tarihini de girerek uçuş seferlerini sorgulayabilirsiniz. Sefer sorgulama işlemlerini online sitemizden yapabileceğiniz gibi mobil uygulamamız üzerinden de hızlı bir şekilde gerçekleştirerek aradığınız uçak seferlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul Ankara uçak bileti, İstanbul İzmir uçak bileti, İstanbul Adana uçak bileti, Adana Ankara uçak bileti rota bazından en çok sorgulanan seferler arasında yer almaktadır. Kıbrıs uçak bileti ve Kiev uçak bileti ise ülke ve şehir bazında popüler sorgular arasındadır.


biletver.net Üzerinden Online Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır?

Biletver web sitesi ve mobil uygulamasından aradığınız sefer bilgilerini girdikten ve sefer sorgulaması yaptıktan sonra sizin için en uygun olan saat ve fiyattaki uçuşu seçerek bilet işlemleri için istenilen yolcu bilgilerini girmeniz ve ödeme adımına geçmeniz gerekmektedir. Ödeme için bilgilerinizi girip işlemi tamamladıktan sonra biletver.net tarafından hem telefonunuza hem de mail adresinize uçuş sefer bilgileri ve check-in, bagaj gibi işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanacağınız PNR kodu yollanacaktır. Bu kodla beraber bilet işlemlerinizi tamamlamanız mümkün olacaktır. Bilet bilgilerinizi aldıktan sonra PNR kodunuzla biletver.net üzerinden Check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır?

Check-in işlemlerinizi havalimanlarında bulunan kontuarlarda uzun süreler bekleyip gerçekleştirmek yerine biletver.net’dan aldığınız uçak seferi için size gönderilen PNR kodunu kullanarak ve kişisel bilgilerinizi girerek biletver.net online check-in sekmesinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. biletver.net check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için yolcularına 24 saat öncesinden bilgilendirme mesajı ve maili gönderir. Mesajdaki ya da maildeki linke tıkladığınıza site sayfasına yönlendirilerek PNR kodunuzla işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Online Uçak Bileti Değişimi ve İptali

Seyahat planınızın değişmesi durumunda bilet değişimi veya iptali yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda biletver.net üzerinden aldığınız biletlerin değişimini veya iptalini yapmak için havayolu firmasının müşteri hizmetleri ile uzun uzadıya telefon görüşmesi yapmak yerine biletver.net üzerinden online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden aldığınız biletler için değişim veya iptal durumu olduğunda biletver.net uzman seyahat danışmanları talebinizi hızlıca alarak değerlendirir. biletver.net’dan alınan tüm havayolları biletleri için uzmanlar en kısa zamanda bir teklif hazırlar. Teklif SMS ve e-posta yoluyla iletilir. Teklifin olumlu değerlendirilmesi sonucunda uçuş değiştirilir veya iptal edilir ya da farklı bir uçuş için yeni teklif talebinde bulunabilirsiniz.


biletver.net Üzerinden Bilet Almanın Avantajları

• biletver.net üyesi olarak ödeme yapacağınız kart bilgilerini ve yolcu bilgilerini bir kez kaydetmeniz halinde sonraki uçuşlarınızda tekrar tekrar bilgi girişi yapmaktan kurtulursunuz ve işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

• biletver.net’da bulunan “Koşulsuz Bilet İadesi” hizmetini alarak uçak seferinize 2 saat kalmasına kadar biletinizi site üzerinden online olarak ya da biletver.net çağrı merkezini arayarak iptal edebilir ve bilet ücretinin %90’lık kısmını iade alabilirsiniz.

• biletver.net online site veya uygulama üzerinden alacağınız biletlerde Ebo puan kazanırsınız. Bu puanı biriktirerek bilet alabilir ya da biletinizin ödemesi esnasında indirim olması için kullanabilirsiniz. Ayrıca puanları kullanırken bile puan kazanmaya devam edersiniz. biletver.net’a davet ettiğiniz her arkadaşınız üzerinden de Ebo puan kazanmaya devam edersiniz.

• Biletver kredi kartlarında veya banka kartlarında biriken chip-para, bonus, world puan, parafpara, maxi puan gibi puanlarını Ebo puana çevirerek uçak bileti alımlarında bu puanlardan yararlanmanızı sağlar.

Ayrıca başlıca biletver.net özelliklerinden uçak bileti iptali, taksitli uçak bileti, online check in işlemlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

biletver.net üzerinden Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Amerika’ya tüm kıtalarda pek çok uçak seferine ulaşmanız mümkündür. Yurt içi ve yurt dışı popüler uçak seferleri aşağıdaki gibidir: Siz de yurt içi veya yurt dışı uçak seferlerinizi biletver.net web sitemiz veya mobil uygulamamızdan tercih ederek avantajlı fiyatlarıyla ve çeşitli fırsatlarla bilet işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan biletver.net’a üye olarak kayıtlı adres kolaylığından ve her uçuşta kazanacağınız Ebo puanlardan yararlanabilirsiniz.

Popüler Şehirler

ÜCRETSİZ ARA